Pohotovostní plán

Jste připraveni na vliv aktuální karanténní situace? Negativní dopady mohou být obrovské, připravte se proto včas a jděte na věc online cestou.

Jak na videohovory v Bitrix24

Videohovory v systému Bitrix24. Značka: Snadno a rychle.

Pohotovostní plán pro práci na dálku

Jste připraveni?

Jste připraveni na vliv aktuální karanténní situace? Negativní dopady mohou být obrovské, připravte se proto včas a jděte na věc online cestou. Systém Bitrix24 nabízí více jak 30 nástrojů pro spolupráci online.


Neomezený počet uživatelů v Bitrix24 FREE plánu

Společnost Bitrix inc. se rozhodla vzhledem k situaci (epidemii koronaviru SARS-COVID-19) zrušit omezení 12 uživatelů pro účty zdarma. Nyní může implementaci Bitrix24 Free používat neomezený počet uživatelů.

Důvodem tohoto rozhodnutí je nepříjemná údalost šíření viru po celém světě, která může způsobit velké problémy v chodu společností, a tím i celé ekonomiky.

Velmi malé procento firem je připraveno na práci z domova. Rychlá implementace systému Bitrix24 je ideálním a nenásilným řešením tohoto problému.

Připravte se

Více než 6 milionů společností po celém světe využívá systém Bitrix24, který je optimalizovaný pro práci online. Co kontrétně může nabídnout?Co se stane po ukončení hrozby Covid-19

Společnost Bitrix Inc. Vás upozorní nejméně 30 dní před změnou bezplatného tarifu Bitrix24 FREE. Pro možnost uložení vašich dat nebo případný upgrade na placený tarif. V souladu s nařízením GDPR budete moct požádat o úplné vymazání vašich údajů.